Доење Доење Покритие За Мајки Дише Хранење Покритие Бебе Шетач Крошна Старечки Престилка Заштита На Приватноста Доење Покритие Ќебе Бебе Доење Покритие Доење Пок?
Новак

Доење Доење Покритие За Мајки Дише Хранење Покритие Бебе Шетач Крошна Старечки Престилка Заштита На Приватноста Доење Покритие Ќебе Бебе

DEN 189.92

Во достапна форма

Одличен Подарок : нашата покривка за нега е одличен избор за подарок за туширање, погоден за мајки, нуди простор за приватност за доење на мама, исто така и за количка за бебиња заштитна крпа за сонце Материјал Погоден За кожата : капакот за доење користи квалификуван памук, печатен нетоксичен мирис, мек и пријателски за кожата и дише материјал, отпорност на абење со одлични перформанси. Повеќенаменски Капак За Нега : капакот за нега што дише дизајниран со ремен што може да се прилагоди, 4 опционална боја за избор, обезбедете приватност додека доите мајка што дои надвор, може да се користи и за покривање на кочија за бебиња. Моден Дизајн : покривката за доење со одличен квалитет зашиена, модна карирана печатена и прекрасна рачна мечка за шиење, совршена за хранење на мама на отворено, ја одржува приватноста и обезбедува удобност додека доите. Лесно Прилагодување На Капакот За Нега : капакот За нега со ремен за прилагодување, едноставно прилагодете ја должината колку што ви треба, може со влечење и влечење на бебето додека се храните, да ви донесе безбедносен и приватен простор за хранење на јавни места на отворено, апр за мерење на големината. 96х59см/37, 79х23, 22инч. Исто така, се користи за крошна за бебешко седиште или покривка за корпа на отворено, заштитете го вашето бебе да спие лесно, против ветер и отпорен на сонце. Доење Доење Покритие За Мајки Дише Хранење Покритие Бебе Шетач Крошна Старечки Престилка Заштита На Приватноста доење покритие ќебе бебе доење покритие доење покритие доење покритие за мајка доење покритие за мајка лето бебе доење покритие карактеристики : Повеќенаменска Покривка За Нега : капакот за нега што дише дизајниран со ремен што може да се прилагоди, 4 изборна боја за избор, обезбедете приватност додека доите Мајка Доење Надвор, Може Да Се Користи И За Покривање На Кочија За Бебиња.Материјал Погоден За кожата : капакот за доење користи квалификуван памук, печатен нетоксичен мирис, мек и пријателски за кожата и дише материјал, отпорност на абење со одлични перформанси.Моден Дизајн : покривката за доење со одличен квалитет зашиена, модна карирана печатена и прекрасна рачна мечка за шиење, совршена за хранење на мама на отворено, ја одржува приватноста и обезбедува удобност додека доите.

Главните карактеристики

Избор на клиент