Пинову Женски Влошки За Нега-8 Влошки За Перење + Влажна Кеса + Торба За Перење, Влошки За Брадавици За Доење За Мајчинство-Еднократно Покривање На Брадавиците За Дое
Новак

Пинову Женски Влошки За Нега-8 Влошки За Перење + Влажна Кеса + Торба За Перење, Влошки За Брадавици За Доење За Мајчинство-Еднократно

DEN 143.84

Во достапна форма

ПИНОВУ е глобален лидер во домаќинствата, како Што се Силиконски Капак , Играчки За Животни, Додатоци За Завеси, Влошки за Нега и Крпи за Перење Сега основана во многу земји, ПИНОВУ задоволи милиони потрошувачи ширум светот кои бараат сигурни производи и луксузен дизајн. ПИНОВУ е остра, претприемачка компанија во срцето која се обидува да ја заработи вашата доверба секој ден. Трошете Помалку, Добијте Повеќе. За екстра-тежок проток : Заменете ги влошките по 4-5 часа, така што ќе продолжите да се чувствувате удобно свежи и суви. Торбата за перење ви помага малку. Бидете воини на земјата - започнете патување за одржливост со вашето бебе од првиот ден. Торба за носење ви дава помош. Носете Големина На Торба : 14х18см. Машинско перење во ладна вода со благ детергент. Исушете ја сувата ниска или сува на воздух. Омекнувачот не е потребен. [РАЗНОВИДЕН ПАКЕТ] - Доаѓа Комплетот Влошки За Гради Пинову : 8 Органски Влошки од Бамбус+ 1 парчиња Влажна Торба + 1 парчиња торба за Перење, апсолутна удобност влошки за нега со торба за носење, нема повеќе грижи за исчезнатите влошки, одличните мајки заслужуваат најдобра грижа.

Главните карактеристики

Избор на клиент