Човек пештерска лента Пазете се од таписерија на Том, смешен бар декор на отворено бар декор
Новак

Човек пештерска лента Пазете се од таписерија на Том, смешен бар декор на отворено бар декор

DEN 1384.00

Во достапна форма

Неверојатен материјал : Оваа таписерија е изработена од 100% полиестерска ткаенина, која е мека, издржлива, пријателска за кожата, лесен и лесен за виси или спакувана за вашата употреба во затворен или на отворено Погоден за 4 сезони. Лесно виси и грижа : Размислено подготвивме комплет за монтирање за вас. Миење на рака или машина за миење на ладна вода и железо на пониска температура. Погоден за универзитетски станови, домови, спални соби, дневни соби, бебиња. Совршен подарок : Совршен е подарок за сите прилики пикник/ декор за дома/ wallид виси/ боја, мал постер, исто така можете да го користите ова како подароци за роденден, подарок за Божиќ/ Божиќ и др. Тој е за употреба и за затворен и на отворено. Оваа таписерија прави одличен wallид што виси, wallидна уметност, wallиден декор. Топли совети : Поради разликите во прикажувањето на компјутерските монитори, може да има мали варијации на бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Подарок за ден на ден. Неверојатен материјал : Оваа таписерија е изработена од 100% полиестерска ткаенина, која е мека, издржлива, пријателска за кожата, лесен и лесен за виси или спакувана за вашата употреба во затворен или на отворено. Погоден за 4 сезони. Лесно виси и грижа : Размислено подготвивме комплет за монтирање за вас. Миење на рака или машина за миење на ладна вода и железо на пониска температура. Погоден за универзитетски станови, домови, спални соби, дневни соби, бебиња. Совршен подарок : Совршен е подарок за сите прилики пикник/ декор за дома/ wallид виси/ боја, мал постер, исто така можете да го користите ова како подароци за роденден, подарок за Божиќ/ Божиќ и др. Тој е за употреба и за затворен и на отворено. Оваа таписерија прави одличен wallид што виси, wallидна уметност, wallиден декор. Топли совети : Поради разликите во прикажувањето на компјутерските монитори, може да има мали варијации на бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Главните карактеристики

Избор на клиент