Комплет за тепих на тепих lcyz тепих, комплет за кука за заклучување на кука за кука, комплет за теписи, комплет за тепих, кука за шиење, деца или украси за домашни перн?
Новак

Комплет за тепих на тепих lcyz тепих, комплет за кука за заклучување на кука за кука, комплет за теписи, комплет за тепих, кука за шиење, деца

DEN 1.00

Во достапна форма

1 Занаетчиските занаети од прва класа ви даваат можност да направите ракотворби со деца (приближно 8-10 години или погоре). Високо детален дизајн и квалитетно предиво за тепих го олеснуваат капчињата. Предиво од тепих со светла боја изработено од висококвалитетно акрилни влакна. Платното има обрасци и упатства во боја, платното јасно ги покажува секој мал квадрат и предивото во боја што треба да се користи. Занаетчиството што обезбедува пријатно креативно искуство за луѓе од сите возрасти многу години. Одлични занаети погодни за себе, исто така може да се користат како подароци за пријатели, семејство и најблиски. Овој проект DIY има многу намени и може да се користи за украсување на многу предмети за домаќинството. Ставете го на подот, wallидот или софата или користете го за да направите перници, перници и перници. Занаетчиските занаети од прва класа ви даваат можност да направите ракотворби со деца (приближно 8-10 години или погоре). Високо детален дизајн и квалитетно предиво за тепих го олеснуваат капчињата. Предиво од тепих со светла боја изработено од висококвалитетно акрилни влакна. Платното има обрасци и упатства во боја, платното јасно ги покажува секој мал квадрат и предивото во боја што треба да се користи. Занаетчиството што обезбедува пријатно креативно искуство за луѓе од сите возрасти многу години. Одлични занаети погодни за себе, исто така може да се користат како подароци за пријатели, семејство и најблиски. Овој проект DIY има многу намени и може да се користи за украсување на многу предмети за домаќинството. Ставете го на подот, wallидот или софата или користете го за да направите перници, перници и перници. Сакате да пробате, но не знаете од каде да започнете, зарем не? Разбираме! Убавината на комплетот е што комплетот е комплетен, вклучувајќи мрежи за риболов, цртање додатоци, табели во боја, предиво од пред-сеча и капчиња, можете да започнете да го користите веднаш! Со текот на годините, вез на тепих им даде на луѓето од сите возрасти А пријатно креативно искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент