Премиер Канцелариски Материјал С4513323 А4 160 Гсм Картичка - Бејби Блу
Новак

Премиер Канцелариски Материјал С4513323 А4 160 Гсм Картичка - Бејби Блу

DEN 127.84

Во достапна форма

Бебешка Сина Боја Премиер Канцелариски бренд производ. Бебешка Сина Боја. Премиер Канцелариски бренд производ. Премиер а4 бебе сина активност картичка доаѓа во корисна 50 лист пакет. Висококвалитетна картичка од 160гсм погодна за печатачи и идеална за брошури и флаери.

Главните карактеристики

Избор на клиент