Ксиикиукс Шпатула Привезок Смола Приврзок Мувла Сјајна Обетка Силиконски Мувла Фондан Чоколадо Глина Силиконски Мувла
Новак

Ксиикиукс Шпатула Привезок Смола Приврзок Мувла Сјајна Обетка Силиконски Мувла Фондан Чоколадо Глина Силиконски Мувла

DEN 0.67

Во достапна форма

Повеќенаменски за правење специјални чоколадни чипови, вафли Комерцијален квалитет, издржлив, еднократно, нелеплив, нетоксичен. Повеќе калапи за форма на силиконско овошје, слатки калапи за бонбони може повторно да се користат, дизајн на форма на силиконско овошје, може да се користат за правење колачи од мувла од чоколадни бонбони, меки бонбони, гуми за џвакање, занаети со шеќер итн. САМОСТОЈНИ силиконски калапи за десерти. Овие силиконски калапи имаат дизајн со повеќе шуплини. Различни форми на овошје ви овозможуваат да правите десерти повеќе пати додека уживате во повеќе вкусни вкусови. Класичен љубовен дизајн, направете нешто вкусно за вашето сакано семејство! !. Детали за производот : приврзок за приврзок за Приврзок со Приврзок за Клучеви сјајна бтс обетка силиконски мувла фаџ чоколадо полимерна глина силиконски калап боја : розова големина : видете ја тежината на сликата : 57 g Specification : 100% сосема нов и висок квалитет.Заштита на животната средина, нетоксични, невкусни и безопасни за здравјето.

Главните карактеристики

100% brand new and high quality.Environmental protection, non-toxic, tasteless and harmless to health.Non-stick mold, flexible and easy to clean.It can be used to make fondant cakes, biscuits, chocolates, candies, pendants, keychains, jewelry accessories, etc.notes:
Due to manual measurement, the size may have an error of 1-2 cm. The mold may not be as big as you think. Please pay attention to the size information before buying.Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown on the picture. Thanks!temperature range

Избор на клиент