Шарени Злато Натопи Пердув Во Најголемиот дел За Занает Партија Декорација Гуска Пердуви 20 парчиња/Пакет/
Новак

Шарени Злато Натопи Пердув Во Најголемиот дел За Занает Партија Декорација Гуска Пердуви 20 парчиња/Пакет/

DEN 271.84

Во достапна форма

Асортиман на 20 парчиња /пакување пердувите се помеѓу 4 инчи и 6 инчи во должина. Асортиман на 20 парчиња /пакување. пердувите се помеѓу 4 инчи и 6 инчи во должина. Од Производителот : 1. Овие пердуви од гуска се многу убави и модерни 2. Совршена декорација на соба, канцеларија, салон, хотел, итн 3. Исто така одличен подарок За пријателите Вклучува : 20 парчиња х Домашен Декор Гуска Пердув.

Главните карактеристики

Избор на клиент