WEBEEDI 4 Комплети DIY Macrame Crfat Комплет Макраме Елка Виси Орнаменти Рачно Изработени Кадифен Гноми Дедо Мраз Елф Божиќ Занает Подароци Ѕид Виси Празник Декор
Новак

WEBEEDI 4 Комплети DIY Macrame Crfat Комплет Макраме Елка Виси Орнаменти Рачно Изработени Кадифен Гноми Дедо Мраз Елф Божиќ Занает

DEN 163.04

Во достапна форма

Комплет За Божиќни Кукли макраме : ќе добиете богат материјален пакет за да креирате 4 Божиќни кукли макраме, вклучувајќи еластична нишка, памучен кабел во боја од 3/6мм (вкупно 26 Јарди/24 метри), тркалезни дрвени монистра, ножици, чешел и мерна лента Комплет за лесен За Почеток : ние ќе ви обезбедиме релевантни упатства за да научите, па затоа е удобен и ефикасен за употреба, лесно можете да создадете убави И шармантни Божиќни кукли, што ќе ви донесе убаво и пријатно искуство. Симпатичен Дизајн : Оваа Божиќна Кукла макраме Ќе ја комплетирате со ткаење и ќе ја декорирате со дрвени монистра. Совпаѓањето на боите што го избираме е едноставно и деликатно, што може да одговара на вашите различни додатоци и може да се совпадне со различни прилики. Одлична Празнична Декорација : можете да уживате во процесот на ткаење и подготовка на макраме и да донесете топла атмосфера во вашиот дом со свои раце. Можете да го закачите каде сакате на прозорци, Новогодишни елки, ѕидови, камини, полици. Одлична Идеја За Подарок : Без разлика дали станува збор за комплетот или готовиот производ, тоа е одличен божиќен подарок за семејството, пријателите или другите. Тие ќе бидат воодушевени да го добијат овој рачно ткаен подарок. Тоа може да биде и одлична декорација или колекција како подарок. Комплет За Божиќни Кукли макраме : ќе добиете богат материјален пакет за да креирате 4 Божиќни кукли макраме, вклучувајќи еластична нишка, памучен кабел во боја од 3/6мм (вкупно 26 Јарди/24 метри), тркалезни дрвени монистра, ножици, чешел и мерна лента. Комплет за лесен За Почеток : ние ќе ви обезбедиме релевантни упатства за да научите, па затоа е удобен и ефикасен за употреба, лесно можете да создадете убави И шармантни Божиќни кукли, што ќе ви донесе убаво и пријатно искуство. Симпатичен Дизајн : Оваа Божиќна Кукла макраме Ќе ја комплетирате со ткаење и ќе ја декорирате со дрвени монистра. Совпаѓањето на боите што го избираме е едноставно и деликатно, што може да одговара на вашите различни додатоци и може да се совпадне со различни прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент