TTNDstore 15-20CM Сребрена Натопи Пурпурна Црвена Гуска Пердуви Тримс Раб Панделки Пердув За Занаети Фустан Здолниште Облека Облаци
Новак

TTNDstore 15-20CM Сребрена Натопи Пурпурна Црвена Гуска Пердуви Тримс Раб Панделки Пердув За Занаети Фустан Здолниште Облека Облаци

DEN 1.00

Во достапна форма

Овие пердуви може да се користат во многу прилики како што се свадбени центри и декорација на домашна забава Сите наши пердуви се вистински и природни,кои беа дезинфицирани, испарени и дезинфицирани со температура. Додадете боја, декорација,занает,капи или цветен аранжман, границите на вашата имагинација!. Избрани Висококвалитетни Пердуви. Масовните пердуви се совршени за свадбен центар, фаќач на соништа сам, занает за денот на благодарноста, венец од пердуви, украс За Ноќта на Вештерките,врвен декор за свадбена и роденденска торта , декор за маскенбал и многу прилики. 15-20см Златни Сребрени Украси Од Пердуви Од Гуска Раб Обоен Пердув Од Фазан За Занаетчиска декоративна Облека име На Производ : Гуски Пердуви Исечете Крпа Ширина : 15-20СМ 6-8инч Стил : пријателско боење, Употреба на дезинфекција на висока температура : декорација на сцена / занаети за семејна декорација / сценско шоу/сам игра бескрајни сакате да замислите Предности : добар мек имот слободно стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент