Fiskars 10 Инчен Засилување Мешани Медиуми Ножици, 10-Инчен, Бела, Модел:171020-1001
Новак

Fiskars 10 Инчен Засилување Мешани Медиуми Ножици, 10-Инчен, Бела, Модел:171020-1001

DEN 1.33

Во достапна форма

Идеален за долги парчиња низ повеќе слоеви или дебели и тешки материјали како картон, магнет, иверица, лопатка и многу повеќе Засилете ги технолошките сетила одвојување на сечилото при сечење дебели материјали и ги принудува сечилата да се вратат заедно за јасни, чисти парчиња секој пат. Ножеви од нерѓосувачки челик од врвен степен со прецизно изработен раб исечете ги чисто до врвот и останете остри. Поголемите јамки на рачката за поголеми раце, нудат ergономско вајање за да одговараат на обликот и природното движење на раката и имаат Меки точки на Допир.

Главните карактеристики

Избор на клиент