Допир На Природата 38029 Турција Станови, 14 грама, Тиркизна
Новак

Допир На Природата 38029 Турција Станови, 14 грама, Тиркизна

DEN 95.84

Во достапна форма

14 грама Пердуви Од Мисирка Пердувите се природен производ и доаѓаат во различни должини. Одлично За Изработка!. Обоените Пердуви не Се Брзи во Боја. Произведено Во Кина. Турција Рамни Пердуви 14 грама 4-6" (10,2 - 15,2 см) Тиркизна, 1 пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент