Биверкрафт Нож За Сечење Ц2 Кука Нож Ск1с Дрво Резба Лажица Празно Б1 Нож За Виткање За Фино Чип Резба Дрво Детали Резба Нож Јаглероден Челик И Виткање За Почетници
Новак

Биверкрафт Нож За Сечење Ц2 Кука Нож Ск1с Дрво Резба Лажица Празно Б1 Нож За Виткање За Фино Чип Резба Дрво Детали Резба Нож Јаглероден Челик

DEN 653.60

Во достапна форма

Нож За Резба на Чипови : тенок зашилен врв на ножот може да се користи за деликатно сечење дрво Тоа е одлична алатка за мали работни парчиња или мали детали. Оваа компактна алатка може да ви го олесни резбата!. Дрво Резба Нож Сечење На Работ : многу остар. Фините парчиња ножеви за резба со мали детали се многу мазни. Бидете внимателни со овој нож за резба на дрво, има фино сечило што може брзо да ве повреди. Кука Нож Лажица Резба наменета за дрво резба лажица, сад, чаша, лажичка, и други заоблени рабови резба. Доброто резба и резултатот зависи од ножот за резба со лажица. Значи, ќе можете да создадете одлична лажица, сад или чаша со висококвалитетен закривен нож. Ножот со лажица ја прави вашата обработка на дрво многу полесна од другите алатки за резба со лажица. Безбедноста Е На Прво место : кука нож+ нож обвивка. Не плашете се да се исечете додека го вадите ножот од кутијата бидејќи вашиот нож за резба со резба со резба има обвивка од нож за резба. Одлична двојка : нож за резба со лажица + обвивка од нож за резба може да се земе насекаде, за да можете веднаш да го започнете вашиот неверојатен проект за резба. Покрај тоа, обвивката на ножот на сечилото ви помага да го чувате ножот со кука безбеден долго време, бидејќи е направен од вистинска кожа. Лесен За Користење Дрво Резба Празно : нема потреба да следите водич или детални упатства. Само едноставно земете една од зелените алатки за обработка на дрво и оваа лажица дрво празно и вие сте подготвени да одите!. Малку Далеку Со Биверкрафт Чип Резба Нож C2 беше еден од првите модели направени од Beaver Craft. Горди сме што тоа е еден од омилените ножеви за последните години. Високиот квалитет зборува за себе. Детали За витлинг Нож Ц2 : + Материјал За Сечилото-Висококвалитетен Јаглероден Челик ® За Сите Видови Дрвен Материјал За Рачка-Materialвуд Вкупна должина : 6,3 инчи прибл.

Главните карактеристики

Избор на клиент