Зголемена И Задебелена Шарена Прозрачна Подлога За Глувче Со Светло За Дишење Гејмерска Подлога За Тастатура Подлога За Маса Подлога За Глувче 31,5 X 11,8 Инчи/800Mm€300Mm??
Новак

Зголемена И Задебелена Шарена Прозрачна Подлога За Глувче Со Светло За Дишење Гејмерска Подлога За Тастатура Подлога За Маса Подлога

DEN 1118.40

Во достапна форма

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на осветлување : Зелена, Сина, Виолетова, Црвена, Светло Сина, Жолта, Бела, Магента, Портокалова, Алтернативен Бран, Синхронизиран Бран, Магичен Блиц, Магичен Бавен, Здив На Виножито Можете да го изберете режимот што ви се допаѓа. ●Нелизгачко Гумено Дно●природно гумено текстурирано дно, стабилно. И, исто така, доаѓа со текстури кои дополнително ја подобруваат оваа способност. Оваа продолжена подлога за глувче е ткаена од мазна ткаенина за исклучително прецизна контрола на глувчето и непречено лизгање. Оваа подлога за глувчето е водоотпорна и обезбедува водоотпорна обвивка на подлогата, така што не мора да паничите кога неизбежно ќе истурите чај/кафе/сок на подлогата. Лесно може да се избрише со вода. ●Голема Подлога За Глувче ● големата подлога за глувче совршено одговара на вашата работна површина. Оваа подлога за гејмерски глушец одговара на сите видови тастатури, глувци и лаптопи и има многу простор за движење, што ви дава поголема слобода.

Главните карактеристики

Избор на клиент