Шанрија игра машина за игри Еластична рамка за лепак погодна за носење на конзола за игра EVA материјал за домашна канцеларија за домашна канцеларија
Новак

Шанрија игра машина за игри Еластична рамка за лепак погодна за носење на конзола за игра EVA материјал за домашна канцеларија за домашна

DEN 643.20

Во достапна форма

Користејќи го материјалот Ева, изгледот е светла и тврд Внатрешниот слој е изработен од стакло -отпорен на фланел за да се заштити домаќинот од гребнатини. Со еластична рамка за лепак, може да го тампонира и да се спротивстави на влијанието во лицето на груби услови, како што се силна истиснување и влијание. Внатрешен дволон оддел со двојно слој, главниот џеб се користи за чување и заштита на конзолата за игри, вториот џеб се користи за складирање на напојувањето и другите додатоци. Погодно за извршување, силна разноврсност и обезбедување на повеќекратни заштити. Погодно за машина за игри 3 DS XL/3 DS LL/3 DS. Користејќи го материјалот Ева, изгледот е светла и тврд. Внатрешниот слој е изработен од стакло -отпорен на фланел за да се заштити домаќинот од гребнатини. Со еластична рамка за лепак, може да го тампонира и да се спротивстави на влијанието во лицето на груби услови, како што се силна истиснување и влијание. Внатрешен дволон оддел со двојно слој, главниот џеб се користи за чување и заштита на конзолата за игри, вториот џеб се користи за складирање на напојувањето и другите додатоци.

Главните карактеристики

Condition:
100% brand new
Item type:
 Game Console Storage Bag
Material:
EVA
Color:
blue
Weight:
Approx. 248g
Applicable products:
Applicable for 3ds XL/3ds ll/3ds
Additional features:
8 game card slots
Scope of application:
handheld game console
Package List:
2 x Portable bag2 x Lanyard:

Избор на клиент

Бојното Поле В
Новак
Бојното Поле В
Во достапна форма
DEN 1.00
Вреднување на стоката: