AMVR компатибилен со Quest 2 Stand, надграден потежок VR слушалки за приказ на држачот и контролорот за монтирање на контролорот за потрага 2/Quest 1/Rift/Rift S и додатоци за контро?
Новак

AMVR компатибилен со Quest 2 Stand, надграден потежок VR слушалки за приказ на држачот и контролорот за монтирање на контролорот

DEN 239.84

Во достапна форма

【АМВР патентиран оригинален дизајн】 АМВР VR Слушалките за слушалки е подебела и постабилна база бел VR штанд, за прикажување и складирање на потрага, Quest 2, Rift или Rift S слушалки и контролори на допир 【Постабилен и безбеден】 Основата на држачот VR е зголемена за 100g во споредба со стариот модел и изгледа подебела. Потешките слушалки за VR, како што се Quest 2, Rift S или Valve Index, ќе бидат постабилни кога ќе се стават и нема да се навалат. 【Лесен за употреба】 со само четири чекори за собирање; Ставете ја вашата слушалка за индекс на потрага 2 или вентил и контролори на допир во VR Stand за да ја направите вашата работна површина уредна и спектакуларна; Вашите пријатели ќе бидат импресионирани. 【Компатибилност】 Компатибилен со повеќето стандардни со големина VR слушалки и контролори на допир, вклучувајќи потрага, потрага 2, рифт, рифт, индекс на вентили; и други слушалки за VR, но не и контролори, како што се PSVR, HTC Vive или Vive Pro, HP Reverb G2 и Othe Most-in-One VR слушалки. 【Што можете да добиете!】 1*VR Stand (со 7 дела). Со 18 месеци гаранција на производи и 24x7 пријателска услуга за клиенти. Со задоволство би добиле какви било информации за проблемите со производот. Plaese Note : Слушалките за VR и контролорите на допир не се вклучени!. 【АМВР патентиран оригинален дизајн】 АМВР VR Слушалките за слушалки е подебела и постабилна база бел VR штанд, за прикажување и складирање на потрага, Quest 2, Rift или Rift S слушалки и контролори на допир. 【Постабилен и безбеден】 Основата на држачот VR е зголемена за 100g во споредба со стариот модел и изгледа подебела. Потешките слушалки за VR, како што се Quest 2, Rift S или Valve Index, ќе бидат постабилни кога ќе се стават и нема да се навалат.

Главните карактеристики

Избор на клиент