Обожавам пешачење кучиња качулка пуловер, џемпер облека за миленичиња, облечена во качулка, облеки за кучиња и мачки
Новак

Обожавам пешачење кучиња качулка пуловер, џемпер облека за миленичиња, облечена во качулка, облеки за кучиња и мачки

DEN 2.00

Во достапна форма

полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Дизајн : Овој костум за домашно милениче е многу стилски, кога вашето домашно милениче го носи, ќе изгледа многу стилски и ладно. Големина : Костумите за миленичиња се достапни во XS/S/M/L/XL/2 XL, ве молиме погледнете ја табелата со големина од десно за специфични големини. Повод : Трајната облека за миленичиња е совршена за миленичиња домашни паузи, одмори, патување и многу повеќе, имаат одличен ден со вашето домашно милениче!. Забелешка : миење на рацете или миење на машината, не впивајте долго време. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Стилската облека за миленичиња е совршен натпревар за вашето домашно милениче и е привлечна. Изберете од висококвалитетни ткаенини, најразлични бои и персонализирани дизајни на модели, овозможувајќи ви да го откриете вашето домашно милениче на прв поглед меѓу многуте миленичиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент