Тактичка Јака За Кучиња Воена Јака За Кучиња Прилагодлива Најлонска Јака За Кучиња Тешка Метална Тока Со Рачка за Обука На Кучиња
Новак

Тактичка Јака За Кучиња Воена Јака За Кучиња Прилагодлива Најлонска Јака За Кучиња Тешка Метална Тока Со Рачка за Обука На Кучиња

DEN 134.24

Во достапна форма

® Премиум Материјал 】 Тактичката јака за кучиња е изработена ОД најлонска ткаенина засилена СО 1000д и силна метална тока, која е многу издржлива, отпорна на абење, високо препорачана од навивачите на воена и полициска опрема ① Мека И Удобна】 Прилагодлива Јака За Кучиња со брзо реализирање е дизајнирана со мека и дишечка облога, дизајн на хуманизација за јака.5" Ширина заоблени агол удобно е за носење, нема да му наштети на крзното на кучето и може добро да го заштити вратот на кучето. `+Практичен Дизајн】 Воената јака за кучиња има посебна контролна рачка, може да ви помогне добро да го контролирате вашето куче, совршено е за средно и големо куче, особено за обука на кучиња, патролирање, одење и лов. Quoble Security Queинтегриран дизајн на копчето за јака За воена обука јака за кучиња, лесно е да се стави и соблече, металната тока е прилагодлива, можете да ја промените должината на јаката врз основа на големината на вратот на вашето куче, магичната налепница и металната тока нуди двојна безбедност за вашето куче, не е лесно да паднете.

Главните карактеристики

Избор на клиент