ИГРАЧКИ Со Мирис На ПОДЛОГА Играчки За Хрчаци Кадифен Миленичиња Куче Третираат Крие Мат Куче Шмркање Ќебе Кученце Душек Душек Кутре Храна Крие Перница Кадифен Ми?
Новак

ИГРАЧКИ Со Мирис На ПОДЛОГА Играчки За Хрчаци Кадифен Миленичиња Куче Третираат Крие Мат Куче Шмркање Ќебе Кученце Душек Душек Кутре

DEN 768.00

Во достапна форма

Играчки За Загатки За Миленичиња : го стимулира инстинктот за потрага по храна на миленичето, ги задоволува сетилата на миленичето и го прави јадењето оброци попријатно Перница за Обука на зајаче : Фин кадифен материјал, материјал што не се лизга на дното, побезбеден и посигурен. Душек за нос за кучиња : Изработен од висококвалитетен кадифен и сигурен, може да му служи на вашето домашно милениче некое време. Мат за Бавно Јадење миленичиња : помага да се тренира мирисот, да се троши енергија и да се губат телесната тежина. Ќебе : Охрабрете го вашето домашно милениче да шмрка и да бара скриени задоволства помеѓу жиците на подлогата за да ја разбудите љубопитноста на вашите миленици. Пакет Листа 1 х Шмркање Перница Карактеристики-Големина : 50,00Х50, 00Х1, 00см/19, 65Х19, 65Х0 Куче Потрага По Храна Мат. - Фин кадифен материјал, нелизгачки долен материјал, побезбедна и посигурна подлога за душкање кучиња. - Материјал : кадифен душек за играчки за кучиња-душекот за потрага по миленичиња може да се мие и Со Душеци за Хранење Раце и со Машински Кучиња. - Прекрасна душек за хранење на кучешки шмркање е убава по изглед и привлечна во дизајнот Душек За Шмркање За Кучиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент