Ohguya 2Cup Виолетова педи Миленичиња Сад Бавно Хранење Куче Бавен Фидер Куче Сад Надуеност Стоп Куче Сад
Новак

Ohguya 2Cup Виолетова педи Миленичиња Сад Бавно Хранење Куче Бавен Фидер Куче Сад Надуеност Стоп Куче Сад

DEN 2.67

Во достапна форма

2 капи со големина на ЧАША повеќе од 500мл вода е за кучиња со средна големина,6купи 1490мл вода е за кучиња со голема големина или екстремно голема големина КВАЛИТЕТЕН ЕКОЛОШКИ - Овој Бавен Сад за Фидер е направен од пп материјал,безбеден е за користење на вашето кученце.2 капи со големина на ЧАША повеќе од 500мл вода е за кучиња со средна големина,6купи 1490мл вода е за кучиња со голема големина или екстремно голема големина. КВАЛИТЕТЕН ЕКОЛОШКИ - Овој Бавен Сад за Фидер е направен од пп материјал,безбеден е за користење на вашето кученце.2 капи со големина на ЧАША повеќе од 500мл вода е за кучиња со средна големина,6купи 1490мл вода е за кучиња со голема големина или екстремно голема големина. ЗДРАВА И ЗАБАВНА ИСХРАНА : Овој бавен сад е дизајниран да ја врти цветната шема за да го забави брзото јадење, да престане да се гуши. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЕКОЛОШКИ : Овој Сад За Бавен Фидер е направен од пп материјал ,безбеден е за користење на вашето кученце.

Главните карактеристики

Избор на клиент