Адитина Тешка Вистинска Кожна Јака За Кучиња За Големи Кучиња-Кафеава Голема Јака За Кучиња-Мека И Силна Дебела Јака За Кучиња Со Двојна Метална Тока
Новак

Адитина Тешка Вистинска Кожна Јака За Кучиња За Големи Кучиња-Кафеава Голема Јака За Кучиња-Мека И Силна Дебела Јака За Кучиња

DEN 3.33

Во достапна форма

? Врвна кожна јака за кучиња наменета за големи кучиња со големина на вратот од 17 до 23 инчи и ширина од 1,2 инчи Вкупната должина од 25 инчи. Примери за големи раси на кучиња вклучуваат Австралиски Овчар(55-75лб), Лабрадор, германски Овчар, Златен Ретривер, Булдог, Боксер, Сибирски Хаски, Велики Данец(90-150лб), Доберман, Бернска Планина(75 - 85лб), Коли. ? Најдобро оценета кафеава кожна јака за кучиња со двојна метална тока, два д-прстени и изработени од висококвалитетна кожа. Идеален за кучиња со чувствителна кожа. ? Стилски рачно изработен дизајн со вистинска кожа. Нашата мека кожна јака за кучиња доаѓа во луксузен комплет за пакети за подароци кој вклучува елегантна Машна За Куче. ? Тешка дебела кожна јака за кучиња која помина тест за влечење од 400 килограми. Совршен за прошетки без стрес со вашето куче. ? Ветување за нега НА клиенти ВО САД : Ако се појават какви било проблеми со вашата нова кожна јака за кучиња, ние целосно ќе го вратиме вашето купување. Оваа кожна јака доаѓа со 2-годишна гаранција. ПОДОБРЕТЕ ГО ЖИВОТОТ на ВАШЕТО КУЧЕ-земете ја оваа обложена кожна јака за кучиња и уживајте во ден без стрес шетајќи го вашето куче без никаков страв. Тоа е удобно, но исклучително силно во исто време. Внатрешноста е мека и еластична и добро обложена за удобност на нејзиниот врат.

Главните карактеристики

Избор на клиент