Покритие За Кревет За Кучиња Фланелен - Среден Кревет За Кучиња Што Може Да Се Пере Отстранлив Капак, Кадифен Капак За Замена На Руно За Ортопедски Луди Кревети за М?
Новак

Покритие За Кревет За Кучиња Фланелен - Среден Кревет За Кучиња Што Може Да Се Пере Отстранлив Капак, Кадифен Капак За Замена На Руно

DEN 2.00

Во достапна форма

Премиум и Миленичиња Безбедно : Сите наши материјали се нетоксични, безбедни за секојдневна употреба и ригорозно тестирани за да обезбедат квалитет Удобност Што Можете Да Ја Почувствувате : Миленичињата заслужуваат ресторативен сон. Затоа создаваме пријатни иновации за сите домашни миленици, без оглед на големината или возраста. Квалитет Што Е Вграден До Последен Пат : ние сме посветени на обезбедување достапни производи за миленичиња без да го жртвуваме квалитетот или издржливоста. Водоотпорен Капак за лесна Нега : капакот на креветот за кучиња На Лесур има лесен за отстранување, издржлив и водоотпорен што го прави длабокото чистење ветре. Едноставно машинско перење на нежно и суво на воздух за да го донесете како-повторно ново. Корицата се одликува со минималистички дизајн кој беспрекорно ќе се вклопи со секој декор. Точките што не се лизгаат на дното може да го поправат креветот на кучето во соодветна положба. Разноврсна : Земете ја оваа покривка за кревет за кучиња како резервна ако имате непослушен, или како замена, или пополнете кој било мек материјал по ваш избор и користете ја како резервна копија. Вашиот кревет за кучиња, вашиот повик. Покријте САМО : ве Молиме имајте предвид дека овој производ доаѓа БЕЗ основа од пена. Водоотпорен Капак за лесна Нега : капакот на креветот за кучиња На Лесур има лесен за отстранување, издржлив и водоотпорен што го прави длабокото чистење ветре.

Главните карактеристики

Избор на клиент