Боја Куче Јака Светлина Со Шепа Печатење
Новак

Боја Куче Јака Светлина Со Шепа Печатење

DEN 3.33

Во достапна форма

БЕЗБЕДНОСТ ПРВОбезбедносното светло е дизајнирано да ве чува вас и вашето домашно милениче безбедни ИЗДРЖЛИВ овој шарм за јака за кучиња за сите временски услови ќе остане на место и ќе се запали низ секоја забава за кученца или дождлива дневна прошетка. ОСВЕТЛУВАЊЕбрзата и лесна приврзаност за силна и долготрајна светлина е одлична од раните утрински, доцните ноќни прошетки или само покажување во паркот за кучиња. ЛЕСЕН за употребаЕдноставниот, но ефикасен дизајн го прави ставањето на јаката на секое кученце ветре. БЕЗБЕДНОСТ ПРВОбезбедносното светло е дизајнирано да ве чува вас и вашето домашно милениче безбедни. ИЗДРЖЛИВ овој шарм за јака за кучиња за сите временски услови ќе остане на место и ќе се запали низ секоја забава за кученца или дождлива дневна прошетка. ОСВЕТЛУВАЊЕбрзата и лесна приврзаност за силна и долготрајна светлина е одлична од раните утрински, доцните ноќни прошетки или само покажување во паркот за кучиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент