Руно зимска симпатична облека за кучиња од диносаурус, облека за кучиња кучиња, кучиња кучиња за мали кучиња, кученца дуксе, облека за миленичиња, за мали кучиња обл
Новак

Руно зимска симпатична облека за кучиња од диносаурус, облека за кучиња кучиња, кучиња кучиња за мали кучиња, кученца дуксе, облека за миленичиња,

DEN 1.00

Во достапна форма

Дизајн на токи : Дизајн на ребра со четири нозе, кој е различен од повеќето палто со две нозе на пазарот, ветерно и одржувајте се топло Дизајнот на бравата може да го направи поудобно и едноставно за домашните миленици да се носат и да се соблечат. кучиња костум диносаурус pitbull дуксери за кучиња костуми чивахуа облека мала бод кутре дуксела миленичиња симпатично. Висока Qaulity : Оваа кучиња кучиња е изработена од руно ткаенина, мека и не ја повредува кожата на домашни миленици, задолжително за домашно милениче во зима. Од суштинско значење за зимата да го задржи вашето крзно куче да се чувствува што е можно поудобно и има силна топлина во зима. Погодни за повеќето кучиња : повеќе големини, така што вашето домашно милениче има посоодветен избор. Лесно е да се добие она што одговара за вашето домашно милениче. Еластичните жици обезбедуваат топлина и удобност, модерни и прекрасни, топло и удобно. Стилски изглед : Направете симпатичен стил за вашето кученце и одржувајте топло во зима. Создадете симпатичен стил за вашето кученце и чувајте го топло во зима. Еластичните жици обезбедуваат топлина и удобност, модерни и прекрасни, топло и удобно. Широк спектар на примена : Уживајте во облеката за кучиња за секоја забава, Ноќта на вештерките, Божиќ, исто така симпатична за слатки фотографии.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pet Clothes
Material:
Fleece
Suitable for:
dog, cat
Color:
as picture shown
Size:
XS, S, M, L, XL (optional)
SizeBack lengthBustNeckXS19cm / 7.5in27cm / 10.6in20cm / 7.9inS24cm / 9.4in32cm / 12.6in22cm / 8.7inM27cm / 10.6in37cm / 14.6in25cm / 9.8inL31cm / 12.2in43cm / 16.9in28cm / 11inXL37cm / 14.6in50cm / 19.7in34cm / 13.4in :
Package List:
1 x Pet Clothes
Note:
Before you make a purchase, be sure to check the chest and length measurements and make sure the measurements are loose, so your dog has space to move and breathe, but not loose. (manual measurement, error within 3CM)

Избор на клиент