Muyaopet розови џемпери со мали кучиња зимска топла кучиња кошула плетена облека за dachshund булдог корги
Новак

Muyaopet розови џемпери со мали кучиња зимска топла кучиња кошула плетена облека за dachshund булдог корги

DEN 0.67

Во достапна форма

XS назад 9,8inch биста 11,8 инчи на вратот 7,8inch S грб 11,8 инчи биста 13,7 инчи врат 9,4inch. M назад 13,7 инчи биста 15,7 инчи врат 11. L назад 15,7 инчи биста 17,7 инчи врат 12,5 инчи. Xl назад 17,7 инчи биста 19,6inch врат 14. Мерки за големина- СВЕТ 11,8 ИНСКИ БУСТ 13,7 ИНТЕРСКИ ВРАТА 9,4. Материјал : 100% мек акрилик, чувајте ја вашата крзнена пријателка топла и заштитете ја во ладно време. Симпатична дизајн : розова облека со симпатичен црвен лак како декорација. Beе бидете подготвени да направите многу многу фотографии со вас домашни миленици и да објавувате на вашата страница. Чувајте топло : Имајте две жици на копчето, би можеле да го задржите џемперот да го покрие целото тело. Совршено за студената зима, влажна пролет и зима, ова палто ќе го задржи вашето куче топло. Миење : Машинско миење во ладна вода линија суво. Мерки за големина- СВЕТ 11,8 ИНСКИ БУСТ 13,7 ИНТЕРСКИ ВРАТА 9,4. Материјал : 100% мек акрилик, чувајте ја вашата крзнена пријателка топла и заштитете ја во ладно време. Симпатична дизајн : розова облека со симпатичен црвен лак како декорација. Beе бидете подготвени да направите многу многу фотографии со вас домашни миленици и да објавувате на вашата страница.

Главните карактеристики

Избор на клиент