Honprad девојка миленичиња облека бањарка миленичиња пешкир бања чувар хотел ноќгаун пижами кучиња бањарка облека мачка облека дополнителни големи џемпери за кучиња
Новак

Honprad девојка миленичиња облека бањарка миленичиња пешкир бања чувар хотел ноќгаун пижами кучиња бањарка облека мачка облека дополнителни

DEN 3.33

Во достапна форма

Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската боја на проектот може да биде малку различна од сликата погоре, ви благодарам за разбирањето Материјал за дишење; Погоден за лето/пролетно носење!. Абсорбента, дишење, не, дише, многу удобно. Должина : Редовно. Девојче миленичиња облека бањарка за миленичиња бања, хотел ноќгаун пижами кучиња бањарка, миленичиња мачки миленичиња облека, дополнителни големи џемпери за кучиња за голем материјал што може да се расправа; Погодно за лето/пролетно носење! Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапување од 2-3 см, благодарам за разбирањето со оваа пижама бањарка, вашето куче ќе изгледа симпатично! Хуманизираниот дизајн го прави вашето домашно милениче повеќе симпатично, стилски и различно должина : Regal Absor Bent, дише, не, дише, многу удобно 1 X Pet Commentince Различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската боја на проектот може да биде малку поразлична од сликата погоре, ви благодарам за разбирањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент