Олово за дизајн на жолти кучиња, 3/8-инчи од 60-инчи, зебра 'рѓа
Новак

Олово за дизајн на жолти кучиња, 3/8-инчи од 60-инчи, зебра 'рѓа

DEN 153.92

Во достапна форма

60-инчен дизајнер олово со дизајн на зебра 'рѓа 3/8-инчи со големина од 60 инчи. 100-процентно живописен полиестер во боја. Метална кука за олово. Оловото е пеење. Водач од 60-инчен дизајнер на Зебра Руст. Дизајнерите водечки се направени во Соединетите држави од 100-процентно живописно полиестер во боја и се опремени со метална кука за олово. Најдобро од сè што се перат.

Главните карактеристики

Избор на клиент