Тешка Јака За Кучиња што дише Со Држач За Воздушни Ознаки, Модерна Мека Обложена Кожна Јака За Кучиња Со Воздушен Ознака Со Прилагодлива Метална Тока Отпорна на ' Рѓ
Новак

Тешка Јака За Кучиња што дише Со Држач За Воздушни Ознаки, Модерна Мека Обложена Кожна Јака За Кучиња Со Воздушен Ознака Со Прилагодлива Метална

DEN 3.00

Во достапна форма

Јаката за кучиња е рачно изработена, меката обложена кожа е удобна и издржлива за вашите миленици Оваа јака за гпс тракер за кучиња е совршена за Apple Airtag, никогаш не грижете се дали вашите крзнени пријатели повторно ќе исчезнат! Може да спречи висење, паѓање или каснување Од Вашите миленици. Нема потреба да купувате дополнителен држач за Јака за Воздушни Ознаки. Прилагодливата тешка метална тока е посилна, отпорна на ' рѓа и тестирана на време. Спарете го со кожна јака за покласичен изглед и е доволно цврст за да трае долго. Стилската Светла Кожна Јака ќе го направи вашиот крзнен поелегантен и шармантен. Повеќе бои и големини, повеќе избори за вас. Јаката за кучиња е рачно изработена, меката обложена кожа е удобна и издржлива за вашите миленици. Оваа јака за гпс тракер за кучиња е совршена за Apple Airtag, никогаш не грижете се дали вашите крзнени пријатели повторно ќе исчезнат! Може да спречи висење, паѓање или каснување Од Вашите миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент