PATKAW Кутре Ограда Playpen Playpen Преносни Ограда 2 Парчиња Мрежа Куче Се Повлече Портата Куче мрежа пет порта За Кучиња Преносни Миленичиња Портата Преклопен Playpen Ограда О
Новак

PATKAW Кутре Ограда Playpen Playpen Преносни Ограда 2 Парчиња Мрежа Куче Се Повлече Портата Куче мрежа пет порта За Кучиња Преносни

DEN 0.67

Во достапна форма

ПЕТ ИЗОЛАЦИЈА железнички Погоден За заштитни заштитни огради Како што се домашни спални соби, скали, балкони итн ПРЕКЛОПНА ОГРАДА за МИЛЕНИЧИЊА Дизајниран Да ги задржи вашите помали кучиња и кученца таму каде што сакате да бидат. Држете се подалеку од скалите или обезбедете ги во една просторија. ОГРАДАТА за МИЛЕНИЧИЊА што се ПРЕКЛОПУВА завршува Без оштетување на ѕидот при демонтирање, не оставајќи траги и може да се рециклира како што е инсталирано и отстрането. ПРЕНОСЛИВА ШИНА ЗА КУЧИЊА хуманизиран дизајн без перфорација до ѕидот од гребнатини и лесно ракување. ОГРАДА за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ Домашните Миленици можат да бидат изолирани на потенцијални опасности и да создадат добра животна средина за бебињата. ПЕТ ИЗОЛАЦИЈА железнички Погоден За заштитни заштитни огради Како што се домашни спални соби, скали, балкони итн. ПРЕКЛОПНА ОГРАДА за МИЛЕНИЧИЊА Дизајниран Да ги задржи вашите помали кучиња и кученца таму каде што сакате да бидат. Држете се подалеку од скалите или обезбедете ги во една просторија. ОГРАДАТА за МИЛЕНИЧИЊА што се ПРЕКЛОПУВА завршува Без оштетување на ѕидот при демонтирање, не оставајќи траги и може да се рециклира како што е инсталирано и отстрането. ПРЕНОСЛИВА ШИНА ЗА КУЧИЊА хуманизиран дизајн без перфорација до ѕидот од гребнатини и лесно ракување. ОГРАДА за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ Домашните Миленици можат да бидат изолирани на потенцијални опасности и да создадат добра животна средина за бебињата. Список на пакети 2 х Карактеристики На Оградата За Миленичиња-со функција, ќе ги држи бебињата подалеку од опасни скали и области надвор од границите, ќе обезбеди добра заштита.

Главните карактеристики

Избор на клиент