ЗЗК Милениче Голема Куќа За Кревет За Кучиња Топло Меко Гнездо Кученце Одгледувачница Софа Мачка Куќа За Спиење Мачка Кревет Лесен Гнездо За Миленичиња
Новак

ЗЗК Милениче Голема Куќа За Кревет За Кучиња Топло Меко Гнездо Кученце Одгледувачница Софа Мачка Куќа За Спиење Мачка Кревет Лесен Гнездо

DEN 2.00

Во достапна форма

Полу-затворено ѓубре за мачки со велур внатре, меко и удобно, одвојливо, лесно за чистење 3Д брановидна мемориска пена, сунѓер за масажа со бранови, избалансирана сила, бавно враќање без деформација, уживајте во удобното чувство на телото како масажа!. Отстранлив/лесен за чистење, чистењето е поудобно, намалувајќи ја можноста за заболувања на кожата на домашни миленици!. Нелизгачки честички на дното, отпорни на абење и издржливи. Текстуриран патент, галванизиран метален патент, светла и униформа боја, истакнувајќи ја смислата на брендот. Полу-затворено ѓубре за мачки со велур внатре, меко и удобно, одвојливо, лесно за чистење. 3Д брановидна мемориска пена, сунѓер за масажа со бранови, избалансирана сила, бавно враќање без деформација, уживајте во удобното чувство на телото како масажа!. Отстранлив/лесен за чистење, чистењето е поудобно, намалувајќи ја можноста за заболувања на кожата на домашни миленици!.

Главните карактеристики

Избор на клиент