Куче-Сите Временски Услови 'Неофлекс Куче Темперамент, Флексибилни Неопренови Дише Мрежа Подлога Лесно Се Вклопуваат Мали, Средни, Големи, XL Мека Удобно 2 Точка При?
Новак

Куче-Сите Временски Услови 'Неофлекс Куче Темперамент, Флексибилни Неопренови Дише Мрежа Подлога Лесно Се Вклопуваат Мали, Средни, Големи,

DEN 1.67

Во достапна форма

Меките Ремени Се Направени Од Специјалниот Материјал" Неофлекс " На КУЧЕТО, Кој Е Како Лесен Ремен За Мокар За Кучиња! Прилагодлив на 2 места, мек и удобен за вежбање и толку одличен за пливање и играње на снег. Совршен избор за активни кучиња со љубов на отворено. Погоден За Мали Кучиња СО ГОЛЕМИНА ДО XL, Погледнете Ја Табелата Со Големини за Да Го Пронајдете Совршеното Вклопување за Вашиот Најдобар Пријател. Мал Врат : 10" -12 "Градите : 12. Среден Врат : 12 " -13 "Градите : 16 "-22". Лесниот ремен За Неофлекс НА КУЧЕТО ќе ги сврти главите во паркот за кучиња со својот мек, удобен и стилски опсег на прицврстувачи погодни за вода. Новите ремени ЗА Кучиња Неофлекс се лесни ремени за мокар костум за вашето куче. Прилагодливи на две места и во повеќе дезени и бои, нашите ремени се меки, удобни и дизајнирани за целодневна игра и вежбање од паркот за кучиња, до водата, па дури и во снегот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент