Играчки за лого на коски за лого на Zanies Xtrm, големи сини
Новак

Играчки за лого на коски за лого на Zanies Xtrm, големи сини

DEN 326.24

Во достапна форма

Направено од силен најлон за да се издржи на тешки џвакачи Играчки отпорни на вода лебдат на вода. Задебелена шема на лого XTRM, во две димензии. Трајни и отпорни на вода Zanies XTRM лого-коски играчки за кучиња лебдат на вода и се изработени од силен најлон што стои до цврсти џвакачи. Коските имаат најлонска рачка на јажето, задебелена шема на лого XTRM. и се цврсто полнети за дополнителна издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент