Сегарти Куче Вратот Лак Вратоврски 30 ПАРЧИЊА Избрани Шема Прилагодливи Пет Јака Лак За Средно Големо Куче Костими За Чешлање Додатоци Фотографија Новогодишен Фес?
Новак

Сегарти Куче Вратот Лак Вратоврски 30 ПАРЧИЊА Избрани Шема Прилагодливи Пет Јака Лак За Средно Големо Куче Костими За Чешлање Додатоци

DEN 1.67

Во достапна форма

[Исклучителни Машнички] Пакетот вклучува 30 парчиња избрани шаблони Овие Модни Лакови Со Јака за Миленичиња ги прават нашите кучиња девојчиња и момчиња послатки. [Модерен Дизајн] Изработен од професионални дизајнери кои ги тераат вашите кучиња и мачки да треперат ѕвезди во толпата. [Премиум Полиестер] Секој Лак За чешлање На Сегарти е направен со извонредна изработка, се чувствува добро и удобно поради висококвалитетен материјал. [Заштедете Време] Со прилагодливиот ремен, можете лесно да го ставите на вашето домашно милениче и брзо да го отстраните.Одговара миленичиња вратот дебелина прибл. 9,6-17,5 инчи, погодни за мали, средни и големи миленичиња. [Широка Употреба] - Идеална декорација за миленичиња, фотосесија, забави, свадби, новогодишен празник, Божиќ, само направете вашето домашно милениче да изгледа модерно и слатко во секоја пригода. Суштински подарок за да ги направите вашите миленици различни, привлечни за очи, поубави од другите. [Исклучителни Машнички] Пакетот вклучува 30 парчиња избрани шаблони. Овие Модни Лакови Со Јака за Миленичиња ги прават нашите кучиња девојчиња и момчиња послатки. [Модерен Дизајн] Изработен од професионални дизајнери кои ги тераат вашите кучиња и мачки да треперат ѕвезди во толпата.

Главните карактеристики

Избор на клиент