SCDCWW Кадифен Писклив Куче Играчки Залак Отпорни Чиста Куче Џвакање Кученце Обука Играчка
Новак

SCDCWW Кадифен Писклив Куче Играчки Залак Отпорни Чиста Куче Џвакање Кученце Обука Играчка

DEN 95.84

Во достапна форма

Со звук, отпорен на залак и игра,Зголемете ја интеракцијата помеѓу сопственикот и миленичето и подобрете ја врската Материјали за миленичиња. Водоотпорен Материјал И Мек, плишаната играчка за кучиња е изработена од висококвалитетен материјал. Овој материјал е добар за чистење на забите на кучето. Симпатична Мека Писклива Играчка, Пискливи играчки за кучиња ќе создадат силен јасен звук кога ќе го притиснете, Така што може да привлече кучиња да го џвакаат за да ја намалат досадата. Доволно издржлив, дизајн направен Со Технологија За Џвакање, што е посебен процес на производство кој додава супер цврста и тешка постава на нашите меки кадифни играчки. Дизајниран да ги исполнува стандардите за безбедност на децата. Оваа интерактивна играчка за кучиња ќе им биде најдобар пријател.јазлите отпорни на залак им овозможуваат на кучињата да џвакаат колку што сакаат, така што не мора да се грижите дека вашите миленици ќе го гризат мебелот кога не сте дома. Материјал : Тип На Плишани Играчки : Џвакајте Играчки карактеристики : дебели и полни, повеќекратни, чисти заби, отпорност на гризењесо звук,отпорен на каснување и игра, Зголемете ја интеракцијата помеѓу сопственикот и миленичето и подобрете ја врската. Материјали за миленичиња.Водоотпорен Материјал И Мек, плишаната играчка за кучиња е изработена од висококвалитетен материјал. Овој материјал е добар за чистење на забите на кучето.Симпатична Мека Писклива Играчка, Пискливи играчки за кучиња ќе создадат силен јасен звук кога ќе го притиснете, Така што може да привлече кучиња да го џвакаат за да ја намалат досадата.

Главните карактеристики

Избор на клиент