DDSColour Dog/Puppy Thridentions Recove Recon Agility Agility - 16ft 23ft 33ft 50ft 66ft Обука за обука - Одлично за обука, игра, кампување или двор, ширина од 0,8 инчи, црно
Новак

DDSColour Dog/Puppy Thridentions Recove Recon Agility Agility - 16ft 23ft 33ft 50ft 66ft Обука за обука - Одлично за обука, игра, кампување

DEN 184.00

Во достапна форма

Црна, сина, розова, црвена, зелена 16ft (5m), 23ft (7m), 33ft (10m), 50ft (15m), 66ft (20m). Зашивањето е засилено и вртливите позлатени со никел за да се спротивстават на извртување. Зглобовите на јажето се зашиени од машината, што е многу силно и не е лесно да се испадне. Ви овозможува да ги научите вашето куче потсетување и други вештини за послушност. Земете го вашиот долг тренер со вас каде и да одите без затегнувања. Тоа ќе одговара на секое тело совршено ја намалува мека, мека текстура без тврди рабови или токи за да ја иритира кожата. Димензии - овој поводник за кучиња мери 3/4in широко со должина од 16-66 стапки, можете да изберете различни големини на поводник според вашите потреби . Одлично за пешачење, кампување, тренинг, лов, задник, плажа, обука за потсетување, игра на отворено, игра на отворено, игра на отворено со тениски топки и пливање!. Долг поводник : Овој долг дог на кучиња е одличен за обука за потсетување, пешачење, обука, кампување, плажа, пливање, игра на отворено и лов! Тоа е погоден поводник за кучиња ако сакате вашето куче да има повеќе простор да шмрка и да истражува. ? Најлон за обука водство - овој издржлив, долг, најлон за обука на кучиња за обука на кучиња ќе ги надмине памучните поводници. Целото шиење е засилено и никел позлатени се вртења за да се спротивстават на извртување. Нашиот поводник за долго куче е одличен за средни и големи кучиња. Loveе сакате да го користите како поводник за кучиња во задниот двор, за обука за кучиња од поводник и многу повеќе. ? Изградено да трае : Направено од 100% мека силна најлон ткаенина. Изработено од силно најлонско јаже со голема густина и многу издржлив метален затворач за издржливост. Целото шиење е засилено и вртливите на клипот со никел да се спротивстават на извртување, засилено со украсен бод на цикцаг, издржливо во употреба. Јаже за обука на најлон : Трајно во употреба, машина и рачна работа, засилена со декоративен бод со цик -цак, ротирани хромирани клипови со тока на завртката може да се спротивстави Вие, исто така, дозволувајќи му да работи агилно без да излезете од вашиот поглед или контрола. За да го обучите и да го натерате да ги следи вашите упатства за да престанете и да се потсетиме. Димензии - овој поводник за кучиња мери 3/4in широко со должина од 16-66 стапки, можете да изберете различни големини на поводник според вашите потреби . Одлично за пешачење, кампување, тренинг, лов, задник, плажа, обука за потсетување, игра на отворено, игра на отворено, игра на отворено со тениски топки и пливање!. Долг поводник : Овој долг дог на кучиња е одличен за обука за потсетување, пешачење, обука, кампување, плажа, пливање, игра на отворено и лов! Тоа е погоден поводник за кучиња ако сакате вашето куче да има повеќе простор да шмрка и да истражува.

Главните карактеристики

Избор на клиент