Општа дизајнерска шема на кучиња за кучиња за мали големи кучиња обичај јака за кучиња и поводник Поставете метална тока лак за миленичиња јака симфонија
Новак

Општа дизајнерска шема на кучиња за кучиња за мали големи кучиња обичај јака за кучиња и поводник Поставете метална тока лак за миленичиња

DEN 1.33

Во достапна форма

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење. Карактеристики : Персонализирани, прилагодливи, удобни. Костуи за : мали средни големи кучиња. Направете го вашето куче лесно да се набудува и безбедно, совршено за дневни прошетки. Дизајн на моден стил, вашето бебешко домашно милениче е кул. Елаборирана ткаенина, лесна за миење. Феации : Персонализирани, прилагодливи, утеха за удобност за : мали средни големи кучиња. Поправете го вашето куче лесно да набудувате и безбедно, совршено за дневни прошетки.Материјал : Полиестерматеријал : Памук Печатење ткаенина + полиестер Webbing Feature : издржливо, прилагодливо, брзо ослободување, персонализирана раса : мали, средни, големи кучиња (1 инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 инчи) Содржина на пакетот : 1 парчиња кучиња Harness Note : 1. Постојано може да биде 2-3 Грешка во см предизвика рачни мерења.

Главните карактеристики

Избор на клиент