2 Пакет Морско Свинско Руно Кафез Облоги, Куче &засилувач; Кученце Обука &засилувач; Подлошки Влошки Кучиња Обука Влошки Кутре Мат За Мали Кучиња Мачки Заморчиња
Новак

2 Пакет Морско Свинско Руно Кафез Облоги, Куче &засилувач; Кученце Обука &засилувач; Подлошки Влошки Кучиња Обука Влошки Кутре Мат За Мали

DEN 191.84

Во достапна форма

Термопластичен Полиуретан Што Добивате : ќе добиете две душеци за кучиња заштитник за санитарна нокшир, изработени од мрежа што дише, абсорбента памук, водоотпорен слој ТПУ и ткаенина што не се лизга. Дебелиот слој спречува истекување на урината, а супер абсорбентниот среден слој со висока густина ја апсорбира урината и необичниот мирис во рок од 1-2 минути, одржувајќи го кученцето и подот чисти и суви. Заштита на животната средина : Перат и еднократно 300 пати, одличен избор за заштеда на пари и заштита на животната средина. Водоотпорната обвивка НА ТПУ ја одржува подлогата за кучиња да издржи постојано чистење и натопување на урината и не е лесно да се искине од кучето. Практично Складирање : влошките за тркалање за Повеќекратна Употреба се лесни, преклопливи и погодни за складирање и патување. Овој производ за миленичиња му овозможува на вашето куче да игра и тренира на подлогата со доверба. Широка Примена : перничињата за Перење може да се користат како влошки за обука, влошки за мочање, влошки за гајба, влошки за храна, влошки по операцијата, софи и влошки за автомобили. Тие се идеални за заштита на теписи, дрвени подови, мебел, софи и седишта за автомобили за време на патувањето.

Главните карактеристики

Material:
Breathable mesh + absorbent cotton + TPU waterproof layer + non slip fabric Size

Избор на клиент