Играчки За Пискање кучиња, Играчки За Џвакање Кучиња,Најтешки Природни Гумени Играчки За Агресивни Џвакачи, Речиси Неуништливи Цврсти Издржливи Играчки За Кучиња
Новак

Играчки За Пискање кучиња, Играчки За Џвакање Кучиња,Најтешки Природни Гумени Играчки За Агресивни Џвакачи, Речиси Неуништливи Цврсти

DEN 239.84

Во достапна форма

Вграден Чкрипеч што создава забавни звуци за време на џвакањето, што го прави џвакањето повозбудливо за кучињата Реална текстура површина, кучето би сакало да џвака. Ефикасно чистење на забите и контрола на забен камен и плакета раст. ?Безбедно И Нетоксично : кучето агресивните играчки за џвакање се направени од природна гума, нетоксични и еколошки, што е цврста конструирана текстура, исто така, ја прават оваа играчка отпорна на залак исклучително. Долготрајна поддршка за тешки или агресивни џвакачи. ?Пискливите играчки го привлекуваат вниманието на миленичињата : Крцкањата го привлекуваат вниманието на кучето, а неправилните скокови и ролни ја зголемуваат забавата, го поттикнуваат природниот лов и однесувањето на играта. Оваа писклива играчка за кучиња помага да се задоволат инстинктивните потреби на кучињата и да се ослободи дополнителна енергија. ?Чистење заби И Забна Нега Куче Играчка : површинскиот жлеб е погоден за кучето да го зграби и гризе. Специјално дизајнираната подигната мека површина помага да се одржат забите на вашето куче чистење, намалување на таложењето на плаки и олеснување на непцата, подобрување на хигиената на забите и стоматолошка пресметка. ?Интерактивна Играчка За Џвакање : може да нанесете и тенок слој паста за лекување, како што е вкусот на путер од кикирики, итн на жлебот за да ги задоволите потребите за храна на кучето и да го продолжите времето на играње. ?Совршен Подарок : две четки за заби со прст вклучени во пакувањето, користете ја вклучената четка за заби со прст за длабоко чистење за да го обезбедите оралното здравје на кучето. ?Безбедно И Нетоксично : кучето агресивните играчки за џвакање се направени од природна гума, нетоксични и еколошки, што е цврста конструирана текстура, исто така, ја прават оваа играчка отпорна на залак исклучително. Долготрајна поддршка за тешки или агресивни џвакачи. ?Пискливите играчки го привлекуваат вниманието на миленичињата : Крцкањата го привлекуваат вниманието на кучето, а неправилните скокови и ролни ја зголемуваат забавата, го поттикнуваат природниот лов и однесувањето на играта.

Главните карактеристики

Избор на клиент