Количка за миленичиња со Три Тркала со Една Рака, Количка За Кучиња, може Да Издржи Тежина од 15 килограми
Новак

Количка за миленичиња со Три Тркала со Една Рака, Количка За Кучиња, може Да Издржи Тежина од 15 килограми

DEN 1280.00

Во достапна форма

Оваа количка за миленичиња е специјално дизајнирана да го носи вашето домашно милениче наоколу лесно и безбедно Просторот е доволно голем за складирање на сите потреби. Издржлива мрежа, може да се види во внатрешноста на автомобилот, вентилација што дише, горна, предна и задна повеќенасочна вентилација. Инсталирањето е особено едноставно, задното тркало е монтирано со сопирачките што се качуваат и сопираат надолу. Погоден за домашни миленици како мачки и кучиња во рок од 15 КИЛОГРАМИ. Однесувањето на вашето домашно милениче на ветеринар, на долги прошетки, празници или во трговскиот центар никогаш не било полесно. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, испратете ни е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 10 часа. Рамка материјал : 0,8 мм Челични цевки Тркало : ВИСОК интензитет еав пакет тежина : 7,5 кг Максимална тежина : 15кг проширена големина : 67см*47см*100см големина На Преклопување : 80см*35см*20см Внатрешна големина : 55см*35см*65см дијаметар На Предното тркало : 15см дијаметар На Задното тркало : 18см нето тежина : 5кг Ако имате прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни е-пошта директно и ние ќе Ви Одговориме во најкус рок.

Главните карактеристики

Избор на клиент