Памучна маичка за мачки на мачки без влакна на Котомода, мала фламинго за мачки во Сфинкс
Новак

Памучна маичка за мачки на мачки без влакна на Котомода, мала фламинго за мачки во Сфинкс

DEN 1542.40

Во достапна форма

Направено од мек органски памук Совршено за секојдневно носење, забави и фотографии. Подгответе се за цела сезона, мека и пријателска за кожата, изгледаат кул. Лесна, удобна, топла и мека. Ткаенината го задржува вашето тело на мачки дише и удобно дома. Модерен дизајн ја прави вашата мачка карактеристична и симпатична. Облечена облека за облик за да одговара на телото на мачката. Совршен подарок за домашно милениче за вашето мало слатко. Направено од мек органски памук. Совршено за секојдневно носење, забави и фотографии. Подгответе се за цела сезона, мека и пријателска за кожата, изгледаат кул лесна, удобна, топла и мека. Ткаенината го одржува вашето тело за мачки дише и удобно дома. Модерен дизајн ја прави вашата мачка карактеристична и симпатична. Зголемена форма на облик за да одговара на телото на мачката совршен подарок за домашно милениче за вашето мало слатко.

Главните карактеристики

Избор на клиент