Доли Мама | Повторно наполнивте 29 | Салфетки за пијалоци за коктел | 20 КТ
Новак

Доли Мама | Повторно наполнивте 29 | Салфетки за пијалоци за коктел | 20 КТ

DEN 2.00

Во достапна форма

Сет од 20 салфетки за пијалоци за коктел за роденден на хартија за роденден „Повторно наполниш 29 . Распространета големина : 10 инчи квадратни / 25 x 25 см. Додадете одлична смисла за хумор на вашата следна забава на BFF!. Сет од 20 салфетки за пијалоци за коктел за роденден на хартија за роденден. „Повторно наполниш 29 . Распространета големина : 10 инчи квадратни / 25 x 25 см. Додадете одлична смисла за хумор на вашата следна забава на BFF!. Доли Мама „Повторно 29 Вршиш 29 .“ Салфетки за хартија за пијалоци за коктел, жолти, 20-КТ.

Главните карактеристики

Избор на клиент