Ган КСИН Пренослив 5 ВИСОК 6 Цифри ПРЕДВОДЕНА Трка Часовник со Статив За Трчање Настани, Одбројување/нагоре Дигитален Тајмер За Трка, 12/24-Часовен Часовник Во Реално ?
Новак

Ган КСИН Пренослив 5 ВИСОК 6 Цифри ПРЕДВОДЕНА Трка Часовник со Статив За Трчање Настани, Одбројување/нагоре Дигитален Тајмер За Трка, 12/24-Часовен

DEN 3.00

Во достапна форма

12/24Ч ЧАСОВНИК во РЕАЛНО ВРЕМЕ : формат на приказ [HH : MM : SS], (hh=часови, mm= минути, ss=секунди), притиснете го копчето [4] за да конвертирате 12/24 часовни формати Одбројување /БРОЕЊЕ : формат на приказ [HH : MM : SS], (hh=часови, mm= минути, ss=секунди), од [00 : 00 : 00] до [99 : 59 : 59], речиси 100 часа броење. Стоперката : формат [HH : MM : SS], од [00 00 : 00] до [99 59 : 99], може да се запре L x 6.6 W (66cm L x 16cm H x 4cm W). Кои Се Деталите За Спецификацијата? Димензија на часовникот : 26"L x 6.6" W (66cm L x 16cm H x 4cm W) материјал За Домување : цифри од алуминиумска легура висина и боја : 5-инчен (12.7 см), во црвена Боја извор на Светлина : LED (висока осветленост, долг животен век) напојување : 12v DC (110-260vac напојување) Кои Се Главните Функции? Како да се направи поставување и употреба? (За напредни поставки за уредување, ве молиме погледнете го упатството за употреба) 12/24Ч часовник во Реално Време : формат [HH : MM : SS], притиснете [7] за режим на часовник, притиснете [Уредување] за да внесете тековно време, потоа притиснете[Внесете] за да зачувате и стартувате, притиснете копче [4] за да конвертирате 12/24 часовни формати. Одбројување/нагоре : формат [HH : MM : SS], притиснете [Тајмер 1] "СТРЕЛКА НАДОЛУ" за режим на одбројување, притиснете [Уредување] за да пополните со барано време, притиснете [Внесете] за да зачувате, притиснете [Почеток] за да започнете, притиснете [поставување] да престане доколку е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент