Сино куче 20oz 30oz слаби чаша од не'рѓосувачки челик за мажи, жени, дете, дете, момче, девојче на роденден, Божиќ11
Новак

Сино куче 20oz 30oz слаби чаша од не'рѓосувачки челик за мажи, жени, дете, дете, момче, девојче на роденден, Божиќ11

DEN 447.84

Во достапна форма

【За нашиот производ】 : Премиум со највисок квалитет 304 18/8 Не'рѓосувачки челик од храна, БПА бесплатно, без олово со соодветна големина (база од 2,8 инчи, се вклопува во повеќето држачи за чаши за возила) Обвивката во прав е издржлива, шарена и не се држи до пот. Тежина на производот 1,3 фунти. Technology Технологија за вакуумска изолација】 : Секој гулаб има дизајн со двојно идови, вакуумско изолиран, кој помага да се задржи омилениот пијалок ладен и топол со часови. 【БПА БЕСПЛАТНО】 : Земете го нашиот Тумблер/чаши со вас за да ве одржат хидрирани и да уживате во пијалоците (вода, чај и кафе) во текот на целиот ден. Нашиот производ е без БПА. Тоа секако има помалку влијание врз животната средина отколку контејнер со една услуга. 【Погодно за】 : Пиење чај, кафе и вода . што е добар избор за слободно време и примена дома, канцеларија, патни патувања, кампување и патување, пешачење, спортски активности, излети. Нашиот Тумблер прави уникатен подарок за родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ, заминување, свадба, годишнина, Ноќта на вештерките, Денот на независноста и Новата година. 【За клиент】 : Нашата гордост е ваше задоволство и ние сме посветени да обезбедиме 100% задоволство на сите наши клиенти. Ние нудиме само оригинални производи за квалитет. Но, во секој случај, ако не сте задоволни од квалитетот на нашиот производ, слободно стигнете до нас, ние сме среќни што ќе ви помогнеме на секој можен начин! 【За нашиот производ】 : Премиум со највисок квалитет 304 18/8 Не'рѓосувачки челик од храна, БПА бесплатно, без олово со соодветна големина (база од 2,8 инчи, се вклопува во повеќето држачи за чаши за возила). Обвивката во прав е издржлива, шарена и не се држи до пот. Тежина на производот 1,3 фунти. Technology Технологија за вакуумска изолација】 : Секој гулаб има дизајн со двојно идови, вакуумско изолиран, кој помага да се задржи омилениот пијалок ладен и топол со часови. 【БПА БЕСПЛАТНО】 : Земете го нашиот Тумблер/чаши со вас за да ве одржат хидрирани и да уживате во пијалоците (вода, чај и кафе) во текот на целиот ден. Нашиот производ е без БПА. Тоа секако има помалку влијание врз животната средина отколку контејнер со една услуга. 【Погодно за】 : Пиење чај, кафе и вода . што е добар избор за слободно време и примена дома, канцеларија, патни патувања, кампување и патување, пешачење, спортски активности, излети. Нашиот Тумблер прави уникатен подарок за родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ, заминување, свадба, годишнина, Ноќта на вештерките, Денот на независноста и Новата година. 【За клиент】 : Нашата гордост е ваше задоволство и ние сме посветени да обезбедиме 100% задоволство на сите наши клиенти. Ние нудиме само оригинални производи за квалитет. Но, во секој случај, ако не сте задоволни од квалитетот на нашиот производ, слободно стигнете до нас, ние сме среќни што ќе ви помогнеме на секој можен начин! ? Карактеристики на артикалот - Цврст и безбеден материјал : 100% висококвалитетен тамблер од не'рѓосувачки челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент