Toastmaster TM-203GR 10x20 Griddle, црна
Новак

Toastmaster TM-203GR 10x20 Griddle, црна

DEN 1.33

Во достапна форма

Електрична решетка со голема површина за готвење 10 "од 20" Не -стопење облога за совршено кафеава и лесно чистење. Прилагодлива контрола на температурата со шест поставки. Канал за истекување на длабоки маснотии и фиока за капење. Електрична решетка со голема површина за готвење 10 "од 20". Не -стопење облога за совршено кафеава и лесно чистење. Прилагодлива контрола на температурата со шест поставки. Канал за истекување на длабоки маснотии и фиока за капење. Подгответе голем семеен појадок со палачинки, хаш кафеави и сланина истовремено на не -стабилната површина на 10 "x 20" на оваа електрична решетка. Благодарение на прилагодливата контрола на температурата со 6 температурни поставки, лесно е да се прилагоди температурата на површината за која било цел да ги задржи апетитите топло до правење совршени сендвичи на сирење на скара, прашалки и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент