Вестон 65-0901-W PRO-3500 вакуум заптивки за комерцијално одделение, 15 бар, не'рѓосувачки челик
Новак

Вестон 65-0901-W PRO-3500 вакуум заптивки за комерцијално одделение, 15 бар, не'рѓосувачки челик

DEN 0.33

Во достапна форма

935 Ват мотор Одвојлив кабел за напојување. Секач за торбички за брзо и лесно создавање вакуумски кеси од ролни. Дополнителна лента за запечатување на топлина за запечатување торби до 15 "широка. Двојна клипска вакуум-пумпа испорачува до 28" Hg јачина на вакуум. Автоматски режим со едноставна работа со еден допир и режим на рачен заптивка овозможува контрак на количината на вакуумски притисок за запечатување на мека храна или нежни предмети. LED светлата ги следат фазите на процесот на запечатување. Карактеристики на удобниот држач за ролни со торби - пропаѓа за лесно складирање или кога не се во употреба. Pro-3500 има моќен мотор 935 вати. Одвојлив кабел за напојување. Секач за торбички за брзо и лесно создавање вакуумски кеси од ролни. Дополнителна лента за запечатување на топлина за запечатување торби до 15 "широка. Двојна клипска вакуум-пумпа испорачува до 28" Hg јачина на вакуум.

Главните карактеристики

Избор на клиент