Toyandonona 4 парчиња снегулка од салфетка прстени Божиќна легура на салфетката за салфетка прстени за Божиќна маса за украсување на маса, сребро
Новак

Toyandonona 4 парчиња снегулка од салфетка прстени Божиќна легура на салфетката за салфетка прстени за Божиќна маса за украсување на маса, сребро

DEN 1.00

Во достапна форма

1 сет 4 компјутери Божиќни салфетки прстени за снегулки од салфетки за салфетки Исклучителна изработка : Овие божиќни снегулки држачи за салфетки се направени од легура. Тематски дизајн : Божиќниот прстен за салфетка е дизајниран со нежна форма на снегулка. Подарок за домаќинство : Овие шармантни прстени од салфетка од снегулка се само нешто за вашите нови соседи ако се преселите во ново соседство. Додатоци за Божиќни табели : Овие прстени од салфетка од снегулка може да се применат во дома, канцеларија, хотели. 1 сет 4 компјутери Божиќни салфетки прстени за снегулки од салфетки за салфетки. Исклучителна изработка : Овие божиќни снегулки држачи за салфетки се направени од легура. Тематски дизајн : Божиќниот прстен за салфетка е дизајниран со нежна форма на снегулка. Подарок за домаќинство : Овие шармантни прстени од салфетка од снегулка се само нешто за вашите нови соседи ако се преселите во ново соседство.

Главните карактеристики

Избор на клиент