Производител на абамбада, јас правам прецизност претпоставка - чаша за патувања
Новак

Производител на абамбада, јас правам прецизност претпоставка - чаша за патувања

DEN 0.67

Во достапна форма

Производител на абажур, јас правам прецизно претпоставка Висококвалитетна конструкција од не'рѓосувачки челик со пластична внатрешна, рачка и капак. Патнички кригла од 16 мл. Не користете во машина за миење садови или микробранови поради користените материјали. Се вклопува во скоро сите држачи за чаши за возила. Производител на абажур, јас правам прецизно претпоставка.

Главните карактеристики

Избор на клиент