Холи Хоби Можете да го направите невозможниот можен темен текст изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик
Новак

Холи Хоби Можете да го направите невозможниот можен темен текст изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик

DEN 479.20

Во достапна форма

Изолирани термички пијалоци шише направено од 304 одделение не'рѓосувачки челик Ги одржува течностите топли до 12 часа и ладно до 24 часа. Капацитет од 500 мл. Те молам забележи; Дизајнот што се користи на овој производ е 100% официјално лиценциран. Висок квалитет на холи хоби -производ. Изолирани термички пијалоци шише направено од 304 одделение не'рѓосувачки челик. Ги одржува течностите топли до 12 часа и ладно до 24 часа. Капацитет од 500 мл. Те молам забележи; Дизајнот што се користи на овој производ е 100% официјално лиценциран. Висок квалитет на холи хоби -производ. Официјално лиценцирана стока на Холи Хоби.

Главните карактеристики

Избор на клиент