Саро животен стил Ноир колекција карирани салфетки, 20 x20, црно
Новак

Саро животен стил Ноир колекција карирани салфетки, 20 x20, црно

DEN 0.67

Во достапна форма

Големина : 20 "x 20" Сетот вклучува 4 компјутери. Дизајнот не е реверзибилен. Памукот е мек и издржлив за дневна употреба и редовно перење. Материјал : 100% памук + нега : ладно миење на машината, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, средно железо. Големина : 20 "x 20". Сетот вклучува 4 компјутери. Дизајнот не е реверзибилен. Памукот е мек и издржлив за дневна употреба и редовно перење. Материјал : 100% памук + нега : ладно миење на машината, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, средно железо. Донесете го обичниот стил и текстурата на вашиот таблет, со овој прекрасен сет на карирани пласмани. Овој сет нуди разноврсност и безвременска шема што го олеснува стилот со постојниот декор. Направени со 100% памук, тие носат висок квалитет и издржливост на вашата маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент