Симпатична корги кучиња кафе -торба 600 мл чаша со автомобил со слама флип горниот не'рѓосувачки челик патувачки кригла пијалок шише со вода
Новак

Симпатична корги кучиња кафе -торба 600 мл чаша со автомобил со слама флип горниот не'рѓосувачки челик патувачки кригла пијалок

DEN 345.44

Во достапна форма

Направено од 304 не'рѓосувачки челик Лесно за зафаќање, елегантен изглед и удобно чувство на рака. Неговите живописни и високо-заситени бои содржат виталност и креативност. Оваа кригла кафе со капак е совршен избор за да пиете сок, кафе, млеко, пиво и многу повеќе. Калпот е заклучен доволно затегнат за да се направи кригла со кафе-отпорен на протекување. Помага да се заклучите во вашиот пијалок и да се спречат истури, е анти-скалд и совршено ги штити вашите раце, за да можете да уживате во вашето кафе или кој било топол пијалок во удобност. Дното на чашата за автомобили е долг 2,9 инчи, а високо 6,9 инчи, а дијаметарот на капакот е 3,4 инчи. Ние, исто така, додаваме додатоци за четка за чаша слама +. Направено од 304 не'рѓосувачки челик. Лесно за зафаќање, елегантен изглед и удобно чувство на рака. Неговите живописни и високо-заситени бои содржат виталност и креативност. Оваа кригла кафе со капак е совршен избор за да пиете сок, кафе, млеко, пиво и многу повеќе. Калпот е заклучен доволно затегнат за да се направи кригла со кафе-отпорен на протекување. Помага да се заклучите во вашиот пијалок и да се спречат истури, е анти-скалд и совршено ги штити вашите раце, за да можете да уживате во вашето кафе или кој било топол пијалок во удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент