Yfqhdd, држач за тоалетна хартија, вертикална хартиена крпа, држач за дрво, салфетка решетката кујнски ткиво, стоење креативно домаќинство
Новак

Yfqhdd, држач за тоалетна хартија, вертикална хартиена крпа, држач за дрво, салфетка решетката кујнски ткиво, стоење креативно домаќинство

DEN 5047.52

Во достапна форма

Материјал : пластика Тип : држачи за хартија. Број на модел : 1261. држач за тоалетна хартија, вертикална хартиена крпа, држач за дрво, салфетка решетката бања кујнски ткиво стојат креативно домаќинство. Модел : Гранки и птици. Име на артикалот : држач за салфетки за птици. Материјал : стр.color : зелена, сина.size : 34cm * 16cm.suitable for : bar tabletop tabletop домаќинство, итн. Пакет Вклучен : 1 парче држач за салфетка.

Главните карактеристики

Избор на клиент